REFERENCJE

Centrum Szkoleniowo-Kosmetyczne KOSMEIN to placówka otwierająca drogę do świata nowoczesności i profesjonalizmu dzięki rozbudowanej ofercie kursów, szkoleń i warsztatów kosmetycznych oraz podologicznych.

AJ5Właścicielem oraz jednym z instruktorów w KOSMEIN jest mgr kosmetologii Agata Jażdżyk, która posiada także wykształcenie pedagogiczne, dające jej uprawnienia do prowadzenia zajęć dydaktycznych z młodzieżą i osobami dorosłymi.
Agata Jażdżyk jest też absolwentką studiów podologicznych.

Śmiało można napisać, że stopy są Jej pasją.

Doświadczenie zdobyte pod czas pracy w szkołach ułatwia jej przekazywanie zdobytej wiedzy w sposób jasny i zrozumiały.
Chęć zdobywania wiedzy i uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach naukowych sprawia, że w sposób ciągły podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Nasze Centrum to instytucja szkoleniowa posiadająca wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Placówka przeszła pomyślnie proces certyfikacji ISO-9001: prowadzenie szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej oraz podologii Jako potwierdzenie naszego zaangażowania w szkolenia posiadamy liczne referencje.

Posiadamy także wpis do Bazy Usług Rozwojowych – BUR. Nasze szkolenia mogą być dofinansowywane.

Program szkoleniowy naszego Centrum jest programem autorskim zgodnym z wytycznymi Ministerstwa Oświaty. Wystawiamy certyfikaty zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Zajęcia w KOSMEIN odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Wychodząc naprzeciw naszym klientom istnieje możliwość umówienia szkolenia w dogodnym terminie.