INFORMUJEMY, ŻE KURSY W NASZYM CENTRUM SZKOLENIOWYM ODBYWAJĄ SIĘ W MAX 4 OSOBOWYCH GRUPACH.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA KURSU INDYWIDUALNEGO ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ.

Zadatki wpłacane na poczet kursu są bezzwrotne.

INFORMUJEMY, ŻE 1 GODZINA LEKCYJNA TO 45 MINUT

Koszt wystawienia duplikatu Dyplomu - 30zł

Uwaga: Program szkoleń jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Kosmetyczno-Szkoleniowego KOSMEIN i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

KURSY STYLIZACJI PAZNOKCI

ZAWODOWY KURS ZDOBIEŃ PAZNOKCI

Czas trwania kursu: 2 dni

Doskonały manicure to nie wszystko!
Zadbaj o to, by Twoje paznokcie przykuwały wzrok innych! Uruchom swoją wyobraźnię, a pomysły, które przyjdą Ci do głowy przelej na paznokcie! Nudzą Cię proste zdobienia? Nasz kurs to nie tylko bogactwo wzorów i technik, ale ciekawa tematyka oraz wiedza, która przekazywana jest z pasją. Jeśli masz artystyczną duszę i chcesz poszerzyć swoje horyzonty w zdobieniu paznokci, zapraszamy na zawodowy kurs zdobień paznokci. Razem na pewno stworzymy coś pięknego!
Szkolenia prowadzone są w 4-osobowych grupach lub indywidualnie. Uczymy się różnych technik zdobienia z pędzelkiem, rapidografem czy też stylografem. Tym razem potrzebne będą nie tylko hybrydy, ale także żele artystyczne czy wszelkiego rodzaju pyłki - oczywiście wszystko dostępne na miejscu. Dobry humor i głowa pełna pomysłów to jedyne rzeczy, które musisz ze sobą zabrać w prawdziwą podróż kolorów, wzorów i pejzaży. Na pewno będziesz bawić się świetnie! To co, wchodzisz w to?
ZAPRASZAMY 

Program kursu:
- zdobienia hybrydami, żelami semiart, akwarelami
- zdobienia pędzelkami, rapidografem/stylografem
- zdobienia pyłkami

Cena: 699zł